Kulinarnie w październiku

poniedziałek,22 październik 2012, godz. 15:45

 

Jesień, zimno, wietrznie, ponuro… Aby nasze maluchy przeszły jesienno-zimowy czas bez chorób i zatkanego noska, trzeba dokonać rewolucyjnych zmian na talerzu! Nie od dziś wiadomo, że prawidłowa i zdrowa dieta to połowa sukcesu w walce z chorobami.

– Masz w domu małego „Tadka-niejadka”?

– Twój maluch je monotonnie, ciągle te same potrawy, a Ty tracisz już cierpliwość i brak Ci pomysłów na wymyślanie ciągle nowych dań?

– Drżysz na samą myśl o nadchodzących jesienno-zimowych przeziębieniach Twojego malucha, ciągłych wizytach w przychodni i zwolnieniach lekarskich?

To już czas, aby na Twoim talerzu dokonała się rewolucja! Kasza gryczana, jaglana, jęczmienna, groch, dynia, soczewica – każdy z pewnością o nich słyszał, ale niewielu z nas przyrządzało na obiad. Warto więc zmienić przyzwyczajenia kulinarne, gdyż zwłaszcza kasze nadają się wyśmienicie na jesienno-zimowe obiady, czy kolacje.

    

Chcesz podpatrzeć, jak w łatwy sposób przygotować dziecku pyszne i pożywne danie, zapraszamy na spotkanie kulinarne z udziałem aktorki, mamy dwóch córek, miłośniczki zdrowego żywienia, Moniki Mrozowskiej.

 

KIEDY: 24 październik 2012

GDZIE: Klub Energetyk w Koninie, ul. Przemysłowa 3d

O KTÓREJ: 17:00-19:30

Z A P R A S Z A M Y ! ! !