Artykuły

KONKURS przedświąteczny „Mój kalendarz adwentowy”

piątek, 22 listopad 2013, godz. 15:26

  Zapraszamy do udziału w konkursie:  „Mój kalendarz adwentowy”   Chcesz umilić swojemu dziecku czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia?  Maluch nie może się już doczekać na przyjście świętego mikołaja? Przygotuj dla dziecka kalendarz adwentowy. Dzięki niemu maluch będzie miał (…)

więcej …

Kampania „Po prostu Położna”

środa, 20 listopad 2013, godz. 14:47

  Startują warsztaty w ramach kampanii „Po prostu Położna”   Nie musisz rodzić, by poznać swoja położną – pod takim hasłem ruszają  warsztaty organizowane w ramach ogólnopolskiej kampanii „Po prostu położna”. Pierwsze spotkanie z udziałem Agnieszki Maciąg i Ewy Janiuk (…)

więcej …

KONKURS fotograficzny „Wodne szaleństwo”

wtorek, 18 czerwiec 2013, godz. 13:03

Zapraszamy do udziału w konkursie „Wodne szaleństwo”     ZASADY KONKURSU: Ogłaszamy konkurs dla fanów Wybieram Macierzyństwo na portalu społecznościowym Facebook. Aby wziąć udział w konkursie należy: 1. Polubić profil Wybieram Macierzyństwo na portalu społecznościowym Facebook 2. Polubić profil Makarczykowie (…)

więcej …

Dziękujemy za pomoc dla małej Mai z Łodzi

środa, 12 czerwiec 2013, godz. 13:14

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc dla małej Mai z Łodzi. Apel o pomoc dla ślicznej dziewczynki z chorym serduszkiem zamieściliśmy na początku czerwca na naszej stronie i na Facebook’u. http://wybierammacierzynstwo.pl/artykuly/apel-o-pomoc-dla-malej-lodzianki Rodzice dziewczynki pragną serdecznie podziękować innym (…)

więcej …

O nas

Wybieram Macierzyństwo to cykl bezpłatnych spotkań dla przyszłych i obecnych rodziców. Spotkania mają charakter wykładowo-warsztatowy, podczas których zaproszeni specjaliści dzielą się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem oraz udzielają odpowiedzi na szereg nurtujących pytań związanych z macierzyństwem.

Pomysł zorganizowania tego typu spotkań zrodził się z potrzeby stworzenia miejsca, w którym przyszli i obecni rodzice będą miali możliwość spotkania się z innymi rodzicami, podzielenia się swoimi spostrzeżeniami i wątpliwościami, zaprzyjaźnienia się, a przede wszystkim poszerzenia wiedzy na temat ciąży, porodu i opieki nad maluszkiem.

Wybieram Macierzyństwo to płaszczyzna wymiany wiedzy, informacji, spostrzeżeń, a przede wszystkim miejsce spotkań dla młodych rodziców (młodych stażem.) Ponadto jest to doskonała okazja do zawarci nowych przyjaźni i dzielenia się radością, jaką daje bycie rodzicem.

Podczas spotkań zaprezentują się specjaliści z różnych dziedzin: położna, ginekolog, dietetyk, psycholog, seksuolog, pediatra, pedagog, kosmetolog, dermatolog, doradca noszenia w chustach, dogoterapeuta i wielu innych.

Organizatorami spotkań z cyklu Wybieram Macierzyństwo są konińskie firmy.

Organizatorzy

misja MAMA

Inspirująca przestrzeń dla Mamy i dziecka

misja MAMA to wyjątkowe miejsce dla każdej przyszłej i obecnej Mamy. Tutaj każdy poczuje się dobrze, ciepło i przytulnie.

Oferta firmy składa się z dwóch zasadniczych elementów. Pierwszą z nich jest część usługowa, obejmująca organizowanie przyjęć dla przyszłych Mam typu „Baby Shower”. Drugim elementem funkcjonowania firmy jest sklep internetowy, który w swojej ofercie posiada produkty dla przyszłych i obecnych mam, które nie są standardową wyprawką, lecz tzw. ułatwiaczami macierzyństwa, produktami innowacyjnymi, o ciekawym wzornictwie i funkcjonalności. Są to produkty nowatorskie, podkreślające nowoczesne podejście do wychowania i rozwoju dziecka. Każdy znajdzie tu prezent, którym powita maluszka na świecie, rozweseli buzię roczniaka podczas pierwszych urodzin, czy pogratuluje rodzicom maleństwa podczas pierwszej wizyty u szczęśliwej młodej Mamy i Taty.

www.misja-mama.pl

KP Consulting / misja TATA
KP Consulting – zajmujemy się wsparciem dla nowo powstających oraz małych firm w zakresie marketingu i zarządzania. Przygotowujemy biznes plany, tworzymy i realizujemy strategie marketingowe. Specjalizujemy się we współpracy z niewielkimi firmami, które nie mają swojego działu marketingu, ale chciałyby rozsądnie wydać pieniądze na działania promocyjne, osiągając przy tym maksymalny efekt. Uważamy, że niezależnie od budżetu można przygotować ciekawą, a przede wszystkim efektywną strategię marketingową.
KP Consulting jest również właścicielem marki „misja TATA”.