Artykuły

KONKURS przedświąteczny „Mój kalendarz adwentowy”

piątek, 22 listopad 2013, godz. 15:26

  Zapraszamy do udziału w konkursie:  „Mój kalendarz adwentowy”   Chcesz umilić swojemu dziecku czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia?  Maluch nie może się już doczekać na przyjście świętego mikołaja? Przygotuj dla dziecka kalendarz adwentowy. Dzięki niemu maluch będzie miał (…)

więcej …

Kampania „Po prostu Położna”

środa, 20 listopad 2013, godz. 14:47

  Startują warsztaty w ramach kampanii „Po prostu Położna”   Nie musisz rodzić, by poznać swoja położną – pod takim hasłem ruszają  warsztaty organizowane w ramach ogólnopolskiej kampanii „Po prostu położna”. Pierwsze spotkanie z udziałem Agnieszki Maciąg i Ewy Janiuk (…)

więcej …

KONKURS fotograficzny „Wodne szaleństwo”

wtorek, 18 czerwiec 2013, godz. 13:03

Zapraszamy do udziału w konkursie „Wodne szaleństwo”     ZASADY KONKURSU: Ogłaszamy konkurs dla fanów Wybieram Macierzyństwo na portalu społecznościowym Facebook. Aby wziąć udział w konkursie należy: 1. Polubić profil Wybieram Macierzyństwo na portalu społecznościowym Facebook 2. Polubić profil Makarczykowie (…)

więcej …

Dziękujemy za pomoc dla małej Mai z Łodzi

środa, 12 czerwiec 2013, godz. 13:14

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc dla małej Mai z Łodzi. Apel o pomoc dla ślicznej dziewczynki z chorym serduszkiem zamieściliśmy na początku czerwca na naszej stronie i na Facebook’u. http://wybierammacierzynstwo.pl/artykuly/apel-o-pomoc-dla-malej-lodzianki Rodzice dziewczynki pragną serdecznie podziękować innym (…)

więcej …

ŁÓDŹ

Zapraszamy kobiety w ciąży, przyszłych ojców oraz młodych stażem rodziców (którzy mają dzieci w wieku od 0 do 3 lat), na bezpłatne spotkania w ramach II edycji projektu Wybieram Macierzyństwo. W 2013 roku projekt nabiera ogólnopolskiego charakteru i odwiedzi 6 miast – Zielona Góra, Konin, Poznań, Łódź, Toruń i Warszawa. W tym roku planowane są 4 bloki tematyczne:

wychowanie – jak wychować mądrego malucha, edukacja przez zabawę, poszukiwanie bodźców stymulujących prawidłowy rozwój dzieci od okresu prenatalnego do 3 roku życia

ekorodzicielstwo – doradztwo w zakresie noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich, masaż niemowląt i dzieci, porady laktacyjne, pozycje wertykalne podczas porodu, rozszerzanie diety metodą BLW

bezpieczeństwo – zasady udzielania pierwszej pomocy niemowlętom i dzieciom w przypadku zadławienia, poparzenia i utraty przytomności, bezpieczeństwo w podróży, choroby okresu wakacyjnego

żywienie i zdrowy tryb życia – porady dietetyka, pokaz kulinarny z degustacją

 

MARZEC 2013

Temat spotkania: „Rodzicielstwo w zgodzie z naturą”

Kiedy: 7 marzec 2013, godz. 17:00-20:00

Gdzie: Centrum Biznesowe SYNERGIA, Łódź, ul. Wólczańska 128/134

 

CZERWIEC 2013

Temat spotkania: „Bezpieczne wakacje z maluszkiem”

Kiedy: 6 czerwiec 2013, godz. 17:00-20:00

Gdzie: Centrum Biznesowe SYNERGIA, Łódź, ul. Wólczańska 128/134

 

WRZESIEŃ 2013

Temat spotkania: „Przemycamy warzywa, czyli zdrowa kuchnia dla malucha”

Kiedy: 5 wrzesień 2013, godz. 17:00-20:00

Gdzie: Centrum Biznesowe SYNERGIA, Łódź, ul. Wólczańska 128/134

Zaproszeni goście: dietetyk – Magdalena Kubik,  logopeda – Anna Bakalarska oraz GOŚĆ SPECJALNY – aktorka Monika Mrozowska, która poprowadzi pokaz kulinarny połączony z degustacją.

 

GRUDZIEŃ 2013

Temat spotkania: „Mądry maluch, czyli słów kilka o wychowaniu i edukacji przez zabawę”

Kiedy: 5 grudzień 2013, godz. 17:00-20:00

Gdzie: Centrum Biznesowe SYNERGIA, Łódź, ul. Wólczańska 128/134

 

Chcesz być na bieżąco? Polub nas na Facebook’u!

 

Rejestracja

Zarejestruj się na bezpłatne spotkanie dla kobiet w ciąży, przyszłych ojców i rodziców dzieci
w wieku od 0 do 3 lat.

1. Twoje imię i nazwisko: (wymagane)

2. Twój e-mail: (wymagane)

3. Twój numer telefonu: (wymagane)

4. Jestem w ciąży (dla mamy) / spodziewam się dziecka (dla taty): (wymagane)

5. Mam dziecko / dzieci w wieku: (wymagane)

6. Warsztaty: (wymagane)

7. Twoja wiadomość

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach informacyjnych przez organizatorów spotkań Wybieram Macierzyństwo, w szczególności na otrzymywanie informacji dotyczących organizacji warsztatów, pochodzących od organizatorów spotkań Wybieram Macierzyństwo.

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez organizatorów Wybieram Macierzyństwo, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od organizatorów spotkań Wybieram Macierzyństwo. Organizatorzy spotkań Wybieram Macierzyństwo informują, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a Uczestnikowi Warsztatów przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia.

Nie zapewniamy opieki dla dzieci, jedynie mały kącik do samodzielnej zabawy