Artykuły

KONKURS przedświąteczny „Mój kalendarz adwentowy”

piątek, 22 listopad 2013, godz. 15:26

  Zapraszamy do udziału w konkursie:  „Mój kalendarz adwentowy”   Chcesz umilić swojemu dziecku czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia?  Maluch nie może się już doczekać na przyjście świętego mikołaja? Przygotuj dla dziecka kalendarz adwentowy. Dzięki niemu maluch będzie miał (…)

więcej …

Kampania „Po prostu Położna”

środa, 20 listopad 2013, godz. 14:47

  Startują warsztaty w ramach kampanii „Po prostu Położna”   Nie musisz rodzić, by poznać swoja położną – pod takim hasłem ruszają  warsztaty organizowane w ramach ogólnopolskiej kampanii „Po prostu położna”. Pierwsze spotkanie z udziałem Agnieszki Maciąg i Ewy Janiuk (…)

więcej …

KONKURS fotograficzny „Wodne szaleństwo”

wtorek, 18 czerwiec 2013, godz. 13:03

Zapraszamy do udziału w konkursie „Wodne szaleństwo”     ZASADY KONKURSU: Ogłaszamy konkurs dla fanów Wybieram Macierzyństwo na portalu społecznościowym Facebook. Aby wziąć udział w konkursie należy: 1. Polubić profil Wybieram Macierzyństwo na portalu społecznościowym Facebook 2. Polubić profil Makarczykowie (…)

więcej …

Dziękujemy za pomoc dla małej Mai z Łodzi

środa, 12 czerwiec 2013, godz. 13:14

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc dla małej Mai z Łodzi. Apel o pomoc dla ślicznej dziewczynki z chorym serduszkiem zamieściliśmy na początku czerwca na naszej stronie i na Facebook’u. http://wybierammacierzynstwo.pl/artykuly/apel-o-pomoc-dla-malej-lodzianki Rodzice dziewczynki pragną serdecznie podziękować innym (…)

więcej …

Patroni Medialni

Patronat medialny nad cyklem spotkań dla przyszłych i obecnych rodziców „Wybieram Macierzyństwo” objęły ogólnopolskie media, którym dziękujemy za wsparcie, dobre wibracje i zaangażowanie. Dzięki Wam możemy docierać z przekazem do wszystkich zainteresowanych rodziców i szerzyć ideę dobrego, świadomego rodzicielstwa, pełnego radości i szacunku.Dobra Mama

Dwumiesięcznik DOBRA MAMA to magazyn inspirowany dzieckiem. Nakreśla różne aspekty ciąży i macierzyństwa – nie tylko te szczęśliwe, ale również te problematyczne. Tworzymy go z sercem i pasją, zapraszając do współpracy sztab znakomitych specjalistów branż okołoporodowych – lekarzy ginekologów, położnych, dietetyków, psychologów i wielu innych, którzy pragną podzielić się swoją fachową wiedzą z rodzicami. Jesteśmy po to aby pomagać, uświadamiać, dawać nadzieję, inspirować i rzetelnie opowiadać o świecie mamy, taty i dziecka.

www.dobra-mama.pl

Egodziecka.pl

Portal Egodziecka.pl to miejsce, w którym skupiamy się na emocjach, rozwoju i wychowaniu dzieci w wieku 0-10 lat. Portal został stworzony z myślą o rodzicach, dziadkach, opiekunach, wychowawcach, a także wszystkich innych osobach zainteresowanych tematyką emocji, rozwoju i wychowania dzieci. Głównym celem portalu jest dostarczanie rodzicom wiarygodnych, sprawdzonych i podanych w przystępny sposób informacji z zakresu rozwoju emocjonalnego, intelektualnego i społecznego dziecka; dotyczących emocji i relacji; zaburzeń i terapii, tak by mogli oni jak najlepiej wspierać rozwój swojego dziecka. Portal Egodziecka.pl tworzony jest przez zespół portalu Qlturka.pl, przy wsparciu specjalistów z różnych dziedzin.

www.egodziecka.pl

SiostraAnia.pl

Siostra Ania to wyjątkowy portal o ciąży, porodzie, dzieciach, dla mamy i taty. Jego wyjątkowość polega na tym, że oferuje cały szereg e-usług Wirtualnej Położnej, która doradzi, podpowie i pokieruje. Działanie portalu oparte jest na fachowej wiedzy ekspertów, m. in. ginekologów, neonatologów i pediatrów. Portal oferuje unikatowe usługi, które w przejrzysty sposób dostarczają niezbędnych informacji w tak ważnych tematach jak: ciąża, poród, połóg, opieka nad noworodkiem i niemowlakiem, karmienie, zdrowie. Z Wirtualną Siostrą Anią macierzyństwie nie jest już takie skomplikowane.

www.siostraania.pl

Baby-Shower.pl

Baby-shower.pl to najlepszy polski portal dla kobiet w ciąży i mam! Codzienna porcja świeżych informacji, wywiady ze specjalistami, porady ekspertów, konkursy z nagrodami, kalendarium najważniejszych imprez dla mamy i malucha, inspirujące pomysły, newsy z show-biznesu, mamine “must have”, nasz sklep babymama z artykułami dla mamy i maleństwa i wiele, wiele więcej!

www.baby-shower.pl

WegeMaluch.pl

Wegemaluch.pl: owocowo-warzywne zdrowie

Wegemaluch.pl to portal dla wszystkich, którzy chcą poznać tajniki zdrowego odżywiania dzieci i dowiedzieć się jak prawidłowo stymulować rozwój dziecka. Serwis tworzony jest przy aktywnej opiece merytorycznej specjalistów – dietetyka, rehabilitanta, psychologa, pediatry, logopedy. Wegemaluch.pl to również systematycznie uaktualniana baza placówek medycznych i oświatowych oferujących dietę wegetariańską, miejsc przyjaznych rodzinie: basenów, restauracji, kawiarni, klubów fitness i sal zabaw. W portalu wege jak i nie wege rodzice znajdą ciekawe i smaczne przepisy wegetariańskie z podziałem na miesiące życia dziecka. Ponadto przy wsparciu merytorycznym dietetyka, działa dział „co w czym”, w którym opisane są warzywa, owoce, nabiał, przyprawy, a nawet oleje. Każdy zainteresowany dowie się jakie składniki znajdują się w danym produkcie i od którego miesiąca życia można wprowadzać je do diety. W portalu nie brakuje również działów lekkich, przyjemnych, acz niewątpliwie przydatnych – newsy, wywiady między innymi z Natalią i Pauliną Przybysz, Moniką Mrozowską, Barbarą Labudą czy Agatą Buzek. Jeżeli mają Państwo ochotę współtworzyć wegemaluch.pl zapraszamy serdecznie do współpracy: info@wegemaluch.pl

SOSrodzice.pl

Sosrodzice.pl to strona stworzona z myślą o dociekliwych rodzicach, poszukujących sprawdzonych informacji. Propagująca racjonalne rodzicielstwo, czyli opiekę nad dziećmi godzącą potrzeby dorosłych i najmłodszych. Znana z tworzonej listy rodzicielskich hitów i kitów i prawdziwych testów produktów. Poruszająca ważne i często bardzo trudne tematy wzbudzające kontrowersje. Sosrodzice.pl to portal, który nie pozostaje obojętny. Zapraszamy!

www.sosrodzice.pl

e!stilo MAGAZINE

e!stilo to jedyny na polskim rynku magazyn lifestylowy o profilu eko. Jest doskonałą lekturą dla wszystkich, także tych, którzy dopiero pragną wkroczyć w świat zielonego stylu życia. Założeniu e!stilo towarzyszyła głęboka świadomość faktu, że moda na ekologię staje się powszechnym zjawiskiem. Coraz więcej osób interesuje się przyszłością naszej planety, dziedzictwem, jakie pozostawimy następnym pokoleniom. Stajemy się wrażliwsi na negatywne zmiany zachodzące w naszym środowisku, bardziej empatyczni w stosunku do innych stworzeń. Opowiadamy się po stronie świadomej konsumpcji, pora bowiem wziąć odpowiedzialność za to, co i od kogo kupujemy. e!stilo to nowoczesne pismo dla kobiet pokazujące najnowsze ekotrendy w świecie mody, urody, designu, kuchni i kultury. W przystępny sposób podpowiada jak ekologicznie i aktywnie spędzać czas oraz jak zostać świadomym konsumentem.

www.estilopress.com

ŁódzkieMamy.pl

Portal przeznaczony dla wszystkich przyszłych i obecnych mam z Łodzi i okolic! Znajdziecie tutaj wszystkie potrzebne Wam informacje, a nawet więcej!

www.lodzkiemamy.pl

Portal LM.pl

Portal LM.pl założony został w 1999 roku i jest pierwszym, najstarszym i największym internetowym serwisem informacyjnym we Wschodniej Wielkopolsce, czyli na terenie byłego województwa konińskiego. Swoim zasięgiem portal obejmuje następujące powiaty: Koniński, Turecki, Kolski, Słupecki, ale jest także pierwszym źródłem informacji o regionie dla osób mieszkających w innych regionach Polski oraz poza jej granicami.

www.konin.lm.pl

Kurier Koniński

Kurier Koniński to jedyny bezpłatny tygodnik w Koninie oraz okolicach. Pierwszy numer Kuriera ukazał się 16 grudnia 2008 roku. Dniem wydawniczym Kuriera Konińskiego jest czwartek. Już od godzin porannych Kurier dostępny jest w wielu punktach na terenie Konin oraz przyległych gmin i miejscowości. Dla niecierpliwych Kurier w postaci pliku .pdf dostępny jest już w środę wieczorem – w ten sposób każde wydanie Kuriera ściągane jest przez czytelników średnio po 500 razy. Kurier Koniński jest największą gazetą w Koninie, każde wydanie drukowane jest w nakładzie 15 000 egzemplarzy.

www.kurierkoninski.pl

RTV Lubuska

Jesteśmy nową regionalną telewizją, działającą na terenie lubuskiego trójmiasta z siedzibą w Zielonej Górze. Naszym „poligonem działań” aktualnie jest Zielona Góra, Nowa sól, Sulechów, Czerwieńsk. Zobaczyć nas można za pośrednictwem sieci kablowej Aster oraz na naszej stronie internetowej www.rtvlubuska.pl. Zapraszamy do odwiedzin i życzymy miłego oglądania.

MM Zielona Góra

MMzielonagora.pl to portal, w którym możesz napisać o wszystkim, co Cię interesuje – a zwłaszcza o Zielonej Górze. Prawie 8 tys. artykułów, 34 tys. komentarzy, 27 tys. zdjęć i 5 tys. wydarzeń kulturalnych w naszym mieście? I wciąż jesteśmy głodni więcej :)

www.mmzielonagora.pl

Gazeta Lubuska

Gazeta Lubuska to największa gazeta w województwie. Opisuje sprawy zwykłych ludzi, ich problemy. Jesteśmy tam, gdzie nie dociera nikt inny. Gorzów Wlkp. to tylko jedno z miejsc, skąd dla Was piszemy. Są jeszcze Zielona Góra, gdzie mieści się oddział GL, a także inne miasta z północy i południa województwa oraz okolic: Głogów, Krosno Odrzańskie, Międzyrzecz, Nowa Sól, Słubice, Żagań oraz Żary.

www.gazetalubuska.pl