Przedłużamy termin nadsyłania prac konkursowych

piątek,22 czerwiec 2012, godz. 14:29

Drodzy uczestnicy spotkań Wybieram Macierzyństwo!

 

Przedłużamy termin nadsyłania prac na konkurs „Będę Mamą, będę Tatą” o jeden dzień. Na prace czekamy do 26 czerwca, do godziny 12:00.

 http://www.wybierammacierzynstwo.pl/artykuly/konkurs-bede-mama-bede-tata

 

Przypominymy, że wystarczy opisać swoje wspomnienia z tego magicznego momentu, jakim była wiadomość, że zostaniesz rodzicem. To nic trudnego, a wygrać można atrakcyjną nagrodę :) Podczas przygotowywania pracy na konkurs, z pewnością odżyją wspomnienia, które wprawią Was w dobry nastrój na cały dzień :) Nie zwlekajcie, tylko siadajcie do komputera i piszcie na adres warsztaty@wybierammacierzynstwo.pl. Nie trzeba być wirtuozem pióra, aby ubrać w słowa swoje najpiękniejsze wspomnienia.

 

Spośród wszystkich prac jury wybierze 3 najciekawsze, wśród których zostanie wyłoniony zwycięzca. Na finalistę konkursu czeka bardzo atrakcyjna nagroda – FOTELIK SAMOCHODOWY marki Coto Baby, model Salsa Supra Prestige, dla dzieci z przedziału wagowego 9-36 kg. Fundatorem nagrody jest sponsor naszych spotkań, sklep z artykułami dziecięcymi SMYKOLAND, który mieści się w Koninie, przy ulicy Spółdzielców.

 

ZAPRASZAMY do udziału w konkursie i w najbliższym spotkaniu, które już 27 czerwca 2012, w Klubie Energetyk, ul. Przemysłowa 3d w Koninie. START godz. 17:00.