Wakacyjne spotkanie, już po raz piąty

czwartek,19 lipiec 2012, godz. 20:34

Już za chwileczkę, już niedługo spotkamy się ze świadomymi rodzicami z Konina i okolicy, podczas wakacyjnego, lipcowego spotkania. Będzie to już piąte spotkanie w konińskiej edycji tego projektu. Tym razem pod hasłem:

Wakacje z maluszkiem, czyli świetna zabawa i miłe wspomnienia

Jak zwykle czekają na Was liczne atrakcje. Przede wszystkim ciekawi goście:

- pedagog, Pani Agnieszka Szczesiak, która opowie czym w życiu dziecka jest zabawa, jaki ma wpływ na jego rozwój i dlaczego warto bawić się nawet z niemowlakiem. Poprzez zabawę dzieci przygotowują się do odgrywania ważnych ról w dorosłym życiu. Niech więc dzieciństwo, a wraz z nim ZABAWA, trwają jak najdłużej.

- dogoterapeutka i miłośniczka zwierząt, Panie Agnieszka Olińska i Anna Dzikowska opowiedzą o tym, jak stworzyć dobre relacje psa/kota z dzieckiem, dlaczego warto NIE pozbywać się czworonoga z domu, w momencie, gdy pojawia się w nim dziecko i jak duży wpływ na rozwój dziecka (nie tylko dziecka z dysfunkcjami) może mieć obecność psa w domu.

- fotograf, Pani Iwona Domagała-Pytlewska, która opowie w jaki sposób uwiecznić przemijające chwile dzieciństwa naszych maluszków i jak zrobić dobre zdjęcia ruchliwym dzieciom.

 

Tradycyjnie będzie losowanie atrakcyjnych nagród, sponsorami których są: Jelp, Urząd Miasta w Koninie, ASA Sp. z o.o., Greenty, Czarny Kot Studio, Prywatna Szkoła Rodzenia w Koninie, Helen Doron.

 

Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń – wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny.

Do zobaczenia 25 lipca 2012, godzina 17:00 w Klubie Energetyk, ul. Przemysłowa 3d w Koninie.