KONKURS „Będę Mamą, Będę Tatą”

czwartek,14 czerwiec 2012, godz. 1:51

 

Zapraszamy wszystkich uczestników spotkań Wybieram Macierzyństwo do wzięcia udziału w konkursie

„Będę Mamą”, „Będę Tatą”.

 

ZASADY KONKURSU

Podziel się wspomnieniami z tej najpiękniejszej chwili, jaką była dla ciebie wiadomość, że zostaniesz rodzicem. Napisz krótkie opowiadanie/wspomnienia opisujące, w jaki sposób i w jakich okolicznościach dowiedziałaś/dowiedziałeś się o tej radosnej nowinie.

 

Droga Mamo, w jakich okolicznościach dowiedziałaś się, że pod Twoim serduszkiem zamieszkał malutki aniołek? Czy pamiętasz jeszcze jakie uczucia, emocje temu towarzyszyły? Czy było to nerwowe wyczekiwanie na magiczne dwie kreski? A może dopiero w gabinecie lekarza dotarła do Ciebie ta wiadomość? W jaki sposób podzieliłaś się tą wiadomością z najbliższymi i jak przekazałaś nowinę przyszłemu Tatusiowi? Czy była to romantyczna kolacja, malutkie niemowlęce buciki w pudełku, czy spontanicznie podczas np. wspólnych zakupów?

 

Drogi Tato, w jaki sposób dowiedziałeś się, że już niebawem zostaniesz ojcem? Pamiętasz jakie emocje Ci wtedy towarzyszyły? Zmroziło Cię, zabrało oddech, czy przyjąłeś to z wielką, rozpierającą dumą? Z kim jako pierwszym podzieliłeś się tą nowiną?

 

TERMINY

Czekamy na Wasze wspomnienia. Wystarczy przesłać krótkie opowiadanie (max 3/4 strony A4) i wysłać je na adres warsztaty@wybierammacierzynstwo.pl. Na zgłoszenia czekamy do 25 czerwca 2012r. Spośród wszystkich prac jury wybierze 3 najciekawsze, na które podczas warsztatów 27 czerwca 2012r. uczestnicy będą oddawać głosy. Ponadto najciekawsze prace będą opublikowane na stronie internetowej www.wybierammacierzynstwo.pl.

 

NAGRODA

Do wygrania fotelik samochodowy dla Twojego dziecka z przedziału wagowego od 9 do 36 kg. Fundatorem nagrody jest sklep Smykoland w Koninie, mieszczący się przy ulicy Spółdzielców.

 

W konkursie mogą brać udział osoby pełnoletnie. Warunkiem odebrania nagrody jest udział w czerwcowych warsztatach, które odbędą się 27 czerwca 2012 o godz. 17:00 w Klubie Energetyk, ul. Przemysłowa 3d w Koninie.

 

Finaliści konkursu (trzy wybrane przez jury osoby) wyrażają zgodę na publikację wyróżnionych prac na stronie internetowej Wybieram Macierzyństwo oraz na Facebooku i publikację danych osobowych (imię). Osoba nagrodzona wyraża zgodę, na publikację danych osobowych (imię i miasto zamieszkania) na stronie internetowej projektu Wybieram Macierzyństwo i na Facebooku.